Зробіть будь ласка срочнооо Розв'яжіть задачу На ставку плавали 15 качок і 13 гусей. Вибрались на

берег 7 качок і 6 гусей. Скільки всього качок і гусей залишилося плавати? На скільки менше залишилося плавати гусей, ніж качок?

Ответы на вопрос

Отвечает Шинкарёва Анастасия.

Ответ:

8. качок та 7 гусей ще плавають на одну качку більше

Отвечает Мостовщикова Татьяна.

Пошаговое объяснение:

1) 15 - 7 = 8 (уток) - осталось плавать

2) 13 - 6 = 7 (гусей) - осталось плавать

3) 8 + 7 = 15 (птиц) - всего осталось плавать

4) 8 - 7 = 1 (гуся) - меньше стало плавать чем уток