За першу годину автомобіль проїхав 25 %від заплановоної відстані а за другу 8/15. Яку частину

відстані залишилося проїхати автомобілю? Дуже треба!

Ответы на вопрос

Отвечает Киреев Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Для знаходження частини відстані, яку залишилося проїхати автомобілю, спочатку знайдемо загальну частину відстані, яку він вже проїхав, а потім відняємо цю частину від 100%.

За першу годину автомобіль проїхав 25% від запланованої відстані. Тобто, він проїхав 25% з 100%, що дорівнює 25% / 100% = 0.25.

За другу годину автомобіль проїхав 8/15 від запланованої відстані. Щоб перевести цей дріб в десятковий вигляд, можна поділити чисельник на знаменник:

(8/15) = 8 ÷ 15 ≈ 0.5333 (округлено до чотирьох знаків після коми).

Тепер знайдемо загальну частину відстані, яку автомобіль вже проїхав:

0.25 (за першу годину) + 0.5333 (за другу годину) = 0.7833.

Це дорівнює 78.33% від запланованої відстані. Щоб знайти частину відстані, яку залишилося проїхати, віднімемо це значення від 100%:

100% - 78.33% = 21.67%.

Отже, автомобілю залишилося проїхати приблизно 21.67% від запланованої відстані.