На рахунку Петра 36 000 грн. На ремонт у спальні він витратив 2/15 всієї суми, 4/5а на- оновлення

меблів. Скільки коштів залишилося на рахунку Петра?

Ответы на вопрос

Отвечает Родикова Надежда.

Ответ:

2 400

Пошаговое объяснение:

36 000 / 15 = 2400 * 2 = 4800

36 000 / 5 = 7200 * 4 = 28800

4800 + 28800 = 33600

36000 - 33600 = 2400

Отвечает Ворсина Соня.

Ответ: 2 400 грн

Пошаговое объяснение:

36000/15*2=4800 (грн) - ремонт;

36000/5*4=28800 (грн) - меблі;

36000-(4800+28800)=2400 (грн) - залишок