Знайди НСД чисельника і знаменника кожного з дробів та скорити дроби: 1) 150 180 ; 2) 625 1000 ; 3)

350 770 ; 4) 450 675

Ответы на вопрос

Отвечает Kaplun Maks.

Ответ: 5/6, 5/8, 5/11, 2/3

Пошаговое объяснение:

1) НСД(150,180)=30

150:30=5

180:30=6

150/180=5/6

2) НСД(625,1000)=125

625:125=5

1000:125=8

625/1000=5/8

3) НСД(350,770)=70

350:70=5

770:70=11

350/770=5/11

4) НСД(450,675)=225

450:225=2

675:225=3

450/675=2/3