4.Обчислити значення використовуючи розподільну властивисть множення 620*43 + 380*43.​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Тимофей.

Відповідь:

Ми використовуємо розподільну властивість множення для спрощення обчислень:

620

×

43

+

380

×

43

620×43+380×43

=

43

×

(

620

+

380

)

=43×(620+380) (використовуємо розподільну властивість)

=

43

×

1000

=43×1000 (складаємо 620 і 380)

=

43000

=43000

Таким чином,

620

×

43

+

380

×

43

=

43000

620×43+380×43=43000.

Покрокове пояснення:

Отвечает Ястремская Полина.

Ответ:

43000 будет патамушты так