Використовуючи розподільну властивість множення , обчислити значення виразу -1 1/13(3 5/7 +6 1/2)=?

Допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеевич Александр.

Ответ:

-1 1/13×3 5/7-1 1/13×6 1/2=-14/13×26/7-14/13×13/2=-4-7=-9