Точки М, Е, К лежать на одній прямій, МК = 32 см, відрізок ЕК у 3 рази менший від відрізка МЕ.

Знайти відрізок МЕ.

Ответы на вопрос

Отвечает Антипина Евгения.

Пошаговое объяснение:

2 случая:

|----------32---------|

—•————•————•—

М Е К

|--3х------|----х-----|

МК=32 см

ЕК=х см ; МЕ=3х см

МЕ+ЕК=МК

3х+х=32

4х=32

х=8

ЕК=8 см

МЕ=3•8=24 см

ответ: МЕ=24 см

|---32----|------х------|

—•————•—————•—

М К Е

|-----------3х-----------|

МК=32 см ; ЕК=х см ; МЕ=3х см

МЕ=МК+ЕК

3х=32+х

3х-х=32

2х=32

х=16

ЕК=16 см

МЕ=3•16=48 см

ответ: МЕ=48 см