Точка A належить відрізку BD. Знайди довжину відрізка AB, якщо BD = 55 см і AD = 13 см. пж быстрее


Ответы на вопрос

Отвечает Маркидонов Саша.

Відповідь:

Удачі)

Покрокове пояснення:

Щоб знайти довжину відрізка AB, ми можемо скористатися властивістю, що вимагає, щоб сума довжин двох частин відрізка AB була рівна довжині відрізка BD.

BD = AB + AD

Замінюємо відомі значення:

55 см = AB + 13 см

Тепер розв'яжемо рівняння, щоб знайти AB:

AB = 55 - 13

AB = 42 см

Отже, довжина відрізка AB = 42 см

Отвечает Билецкий Илья.

Ответ:

42

Пошаговое объяснение:

сорі,трохи каряво малюнок вийшов