Записати у вигляді нескінченних періодичних дробів нескінченні дроби 13,252525.... 0,0325325325...

0,325323232... 0,3252525.... нескінченні періодичні

Ответы на вопрос

Отвечает Маломуж Леша.

Ответ:

Звісно, ось запис цих чисел у вигляді нескінчених періодичних дробів:

1. 13,252525... = 13 + 0,25(25) = 13 + 0,25 * (25 / 99) = 13 + 25/99

2. 0,0325325325... = 0,03 + 0,0025(325) = 0,03 + 0,0025 * (325 / 999) = 0,03 + 25/999

3. 0,325323232... = 0,32 + 0,005(32) = 0,32 + 0,005 * (32 / 99) = 0,32 + 160/99

4. 0,3252525... = 0,32 + 0,005(25) = 0,32 + 0,005 * (25 / 99) = 0,32 + 125/99

Отже, всі ці числа можна представити у вигляді нескінчених періодичних дробів:

1. 13,252525... = 13 + 25/99

2. 0,0325325325... = 0,03 + 25/999

3. 0,325323232... = 0,32 + 160/99

4. 0,3252525... = 0,32 + 125/99