4. Розв'яжи задачу двома способами. Аналізуя текст задачі, створюй за потреби модель, обгрунтовує

спосіб розв'язування, розв'язує задачу, прогнозує та перевіряє розв'язок Компанія із 3 осіб має заплатити за білети 330 грн. Скільки має заплатити компанія із 6 осіб?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.
Можна розв'язати цю задачу двома способами:

Спосіб 1: Пропорції

За даними задачі:
- Компанія із 3 осіб платить 330 грн.

Ми можемо створити пропорцію, щоб знайти вартість для 6 осіб:

(Вартість для 3 осіб) / 3 = (Вартість для 6 осіб) / 6
Тепер підставимо дані:
(330 грн) / 3 = (Вартість для 6 осіб) / 6

Тепер розв'яжемо пропорцію:

330 / 3 = Вартість для 6 осіб / 6
110 = Вартість для 6 осіб / 6

Вартість для 6 осіб = 110 * 6 = 660 грн.

Таким чином, компанія із 6 осіб має заплатити 660 грн.

Спосіб 2: Збільшення на кількість осіб

Ми знаємо, що компанія із 3 осіб платить 330 грн. Щоб знайти вартість для 6 осіб, ми просто подвоюємо кількість осіб, а отже, і вартість:

Вартість для 6 осіб = Вартість для 3 осіб * 2 = 330 грн * 2 = 660 грн.

Обидва способи призведуть до того самого результату: компанія із 6 осіб має заплатити 660 грн.