Сколько будет 16/14+1целая23/27


Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Роман.

Ответ:

566/189, що можна спростити до 94/31 у найпростішому вигляді.

Пошаговое объяснение:

Спочатку обчислимо 16/14:

16 / 14 = 8 / 7

Тепер додамо 8/7 до 1 і 23/27:

1 + 8/7 + 23/27

Для додавання дробів потрібно знайти спільний знаменник. Знаменником 7 і 27 буде 189 (7 * 27):

(1 * 189/189) + (8 * 27/189) + (23 * 7/189)

Тепер додамо чисельники:

189/189 + 216/189 + 161/189 = (189 + 216 + 161) / 189

Обчислимо чисельник:

566 / 189

Далі спростимо дріб, ділячи як чисельник, так і знаменник на їхній найбільший спільний дільник, який є 1:

(566 / 1) / (189 / 1) = 566 / 189