Знайди дроби, які можна представити у вигляді дробу зі знаменником 17. 30/68 12/170 12/110

110/170 12/68 Помоги мне.

Ответы на вопрос

Отвечает Ильин Вадим.

Відповідь: 12/68

Пояснення: 12/68 = 3/17

ділимо чисельних та знаменник на 4

12:4/68:4 = 3/17