226. Жеміс сусынын дайындау үшін кептірілген алмұрт және қара- әрік алынды. Оның 5 бөлігі алмұрт, 3

бөлігі қараөрік. , Алмұрттың қараөріктен 425 г артық болуы мүмкін бе, әлде 500 г артық болуы мүмкін бе? Жеміс сусынын дайындау үшін барлығы неше килограмм кептірілген жемістер алынды? О​

Ответы на вопрос

Отвечает Тащилова София.

Пошаговое объяснение:

берілгені

алма а, алмұрт b, өрік с

b=3c

b=a-500g

a+b=2000g

b=a-500 a=500+b

b.ны 3c деп өрнектейміз

a=500+3c, ал b=3c

a+b=2000

500+3c+3c=2000

6c=1500

c=250

a=500+3c=1250