2) 50 кг қараѳрікті кептіргенде 18 кг кептірілген қараөрік алы- нады. Кептірілген қараөрік массасы

кептірілгенге дейінгі қараөрік массасының неше процентіндей? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Москвина Аня.

Ответ:

36

Пошаговое объяснение:

18/50×100%=36

x/x%=x/x%