У Марини було 48 грн, 2/3  З яких вона витратила на шоколадку. Скільки коштувала шоколадка?


Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.
Треба знайти 2/3 від 48
48*2/3=16*2= 32 (грн)
Відповідь: 32 грн коштувала шоколадка