У марини було 48 грн 2/3 з яких вона витратила на шоколадку. Скільки коштувала шоколадка? будь

ласка допоможіть ​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьёва Полина.

Ответ:

32

Пошаговое объяснение:

48/3=16

16*2=32

Отвечает Давыдов Денис.

Знайдемо 2/3 від 48 грн:

48 * 2/3 = 16 * 2 = 32 грн коштувала шоколадка :)