Постав замість «зірочок» знаки «+» та «-», щоб рівнiсть 54 * (32 * 17) * (43 * 11) = 37 була

правильна.​

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Настя.

54 - (32 + 17) - (43 - 11) = 37

32 + 17 = 49

43 - 11 = 32

49 - 32 = 17

54 - 17 = 37