До обіду в кав'ярні продали 37 тістечок, а після обіду - на 13 тістечок менше. Скільки тістечок

продали в кав'ярні протягом дня?76​

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Екатерина.

Ответ:

61 одне тістечко

Пошаговое объяснение:

1)37-13=24 (тіс.)-продали після обіду

2)24+37=61 (тіс.)-продали протягом дня у кав'ярні

Відповідь:61 тістечко

надіюсь зрозуміло

Отвечает Ксеневич Марк.

Відповідь:умова

Всього-76 тістечок

до обіду-37 тістен

після обіду-? тістечок на 13 менше

Покрокове пояснення:1)76-37=39

2)39-13=26

3)39+26=65

Відповідь: протягом дня продали 65 тістечок