213. Решите уравнения:1)11/33=2/3x 2)9/16=3х/64​


Ответы на вопрос

Отвечает Вебер Ангелина.

Ответ:

(11/33) = (2/3) * x

Спростимо дріб 11/33, поділивши чисельник і знаменник на 11:

(1/3) = (2/3) * x

Тепер поділимо обидва боки на 2/3, щоб вирішити для x:

x = (1/3) / (2/3)

x = (1/3) * (3/2)

x = 1/2

Отже, розв'язок рівняння це x = 1/2.

   Розв'яжемо рівняння:

(9/16) = (3x/64)

Спростимо дріб 9/16, помноживши чисельник і знаменник на 4:

(36/64) = (3x/64)

Тепер ми можемо поділити обидва боки на 3/64, щоб вирішити для x:

x = (36/64) / (3/64)

x = (36/64) * (64/3)

x = (3/3)

x = 1

Отже, розв'язок рівняння це x = 1.

Пошаговое объяснение: