Запиши три числа, які з числом 12: 1) є взаємно простими; 2) не є взаємно простими.


Ответы на вопрос

Отвечает Абаев Арсен.

Відповідь:

1) 5, 7, 13

2) 8, 9, 10

Покрокове пояснення:

Взаємно прості числа - це числа, які не мають спільних дільників, окрім 1, всі інші не є взаємно простими. Розкладемо 12 на множники:

12 = 2 * 6 = 2 * 2 * 3

1) Взаємно прості з 12 будуть числа, що не діляться на 2 або 3, наприклад:

5, 7, 13

2) Не є взаємно простими з 12 ті числа, шо будут ділитись на 2 або 3, наприклад:

8, 9, 10