из свежих абрикосов получается 24%сушёных. сколько взяли свеших абрикосов если получились 4,8кг

сушёных​

Ответы на вопрос

Отвечает Савельев Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб визначити кількість свіжих абрикосів, яку взяли, знаючи, що 24% свіжих абрикосів дають 4,8 кг сушених, ми можемо скористатись простим математичним розрахунком.

Спочатку знайдемо, яке число становить 24% від цілого:

24% = 0,24 (у десятковому вигляді)

Тепер, щоб знайти кількість свіжих абрикосів, ми можемо використати рівняння:

0,24 * Х = 4,8

де Х - це кількість свіжих абрикосів, яку взяли.

Тепер розв'яжемо рівняння:

Х = 4,8 / 0,24

Х = 20

Отже, було взято 20 кг свіжих абрикосів, якщо після сушіння отримали 4,8 кг сушених абрикосів.