Змініть зірочки 293*такою цифрою щоб отримати число було кратне 1)3; 2)5 розгляньте всі можливі

випадки ПОМОГИТЕ ДАЮ 50 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Солдаева Анастасия.

Відповідь:

1) 2931, 2934, 2937

2) 2930, 2935

Покрокове пояснення:

1) Розкладемо дане число на доданки, що діляться на 3:

293* = 2700 + 210 + 2*

Отже, за таблицею множення, на 3 діляться такі числа: 21, 24, 27.

Отже, у відповідь запишемо три числа:

2700 + 210 + 21 = 2931

2700 + 210 + 24 = 2934

2700 + 210 + 27 = 2937

2) У цьому випадку все набагато простіше, на 5 діляться числа з закінченням 5 чи 0, отже, у відповідь запишемо:

2930 та 2935

Отвечает Смычник Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1)

На три делится число, если сумма его цифр, тоже делится на 3

293* => 2 + 9 + 3 = 14

2931 => 2 + 9 + 3 + 1 = 15 — делится на 3, значит и число 2931 тоже будет делиться на 3

2934 => 2 + 9 + 3 + 4 = 18 — делится на 3,значит и число 2934 тоже будет делится на 3

2937 => 2 + 9 + 3 + 7 = 21 — делится на 3, значит и число 2937 тоже делится на 3.

Ответ: 2931; 2934; 2937

2)

На 5 делятся числа, которые заканчиваются на цифру 0 или на цифру 5

2930 и 2935

Ответ: 2930 и 2935