Знайдіть найбільший спільний дільник чисел: 1)8,12і20; 2)25,40і100; 3)32,36і60; 4)44,66і132.


Ответы на вопрос

Отвечает Жунсалиева Жулдызай.

Ответ: 1) 8 = 2³;   12 = 2² · 3;   20 = 2² · 5

НСД (8; 12; 20) = 2² = 4

2) 25 = 5²;   40 = 2³ · 5;   100 = 2² · 5²

НСД (25; 40; 100) = 5

3) 32 = 2⁵;   36 = 2² · 3²;   60 = 2² · 3 · 5

НСД (32; 36; 60) = 2² = 4

4) 44 = 2² · 11;   66 = 2 · 3 · 11;   132 = 2² · 3 · 11

НСД (44; 66; 132) = 2 · 11 = 22

Пошаговое объяснение:

Думаю помогло