Магазин першого дня продав 1/3,а другого 1/4 всіх фруктів, які надійшли з бази. Яку частину фруктів

продав магазин за два дні? - 14 всіх 39 другий

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецова Александра.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

1) 1/3+1/4=7/12

2) 14÷7/12=24

3) 39-24=15

надеюсь помог:/