Першого дня магазин продав 17/35 усіх завезених фруктів, а другог дня - 12/35. Всього за два дні

було продано 580кг фруктів. Скільки кг фруктів завезли до магазин

Ответы на вопрос

Отвечает Бердиев Тимофей.

Відповідь:

700кг - всього

Покрокове пояснення:

1) 17/35 + 12/35 =29/35 - частин було продано за два дні і це 580кг

2) 580 :29 ×35 = 700кг