Знайти точку хо, у якій кутовий коефіцієнт k = 2 дотичної до функції y=-x2 + 3x - 2


Ответы на вопрос

Отвечает Собкалова Марина.

Відповідь:     x₀ = 0,5 .

Покрокове пояснення:

    y = - x² + 3x - 2 ;   k = 2 .

    k = y '( x₀ ) ;    y '( x ) = (- x² + 3x - 2 ) ' = - 2x + 3 - 0 = - 2x + 3 ;

    y '( x ) = - 2x + 3 ;   k = 2 = - 2 * x₀ + 3 ;

                                   2x₀ = 3 - 2 ;     2x₀ = 1 ;   x₀ = 0,5 .