Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного і результат якщо можливо скороти 0,17; 0,28; 0,215.


Ответы на вопрос

Отвечает Кухта Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,17 = 17/100;

0,28 = 28/100 = 7/25;

0,215 = 215/1000 = 43/200.