Запиши десятковий дріб у вигляді звичайного, скороти результат 1.) 0,12; 2.) 0,37; 3.) 0,65.​


Ответы на вопрос

Отвечает Габеева Виктория.

Ответ:

1)

0.12 =  \frac{12}{100}  =  \frac{2 \times 6}{2 \times 50}  =  \frac{6}{50}

2)

0.37 =  \frac{37}{100}

3)

0.65 =  \frac{65}{100}  =  \frac{5 \times 13}{5 \times 20}  =  \frac{13}{20}