Запиши десятковий дріб 0,75 у вигляді звичайного і результат, якщо можливо скороти ​


Ответы на вопрос

Отвечает Челик Денис.

Відповідь:

\frac{3}{4}

Покрокове пояснення:

0.75=\frac{75}{100}=\frac{3}{4}

Отвечает Шипилова Юлия.

0.75=75/100=3/4

ответ 3/4