У гаю росло 8 дубів беріз у 4 рази більше а кленів на 6 менше ніж беріз.Скільк кленів росло у гаю


Ответы на вопрос

Отвечает Креческу Андрей.

Відповідь: кленів у саду 6 дерев.

Покрокове пояснення:

Рішення

1. 8+4=12 (д) - беріз у саду.

2. 12-6=6 (д) - кленів у саду.

Відповідь: кленів у саду 6 дерев