3. Запиши у вигляді нескінченного періодичного дробу частку 24:9​


Ответы на вопрос

Отвечает Яремків Данило.

Ответ:

...

Пошаговое объяснение:

Щоб записати частку 24:9 у вигляді нескінченного періодичного дробу, спершу поділимо чисельник на знаменник:

24 ÷ 9 = 2 remainder 6

Тепер можна записати частку як нескінчений періодичний дріб. Для цього спочатку виразимо залишок як десятковий дріб, і після цього утворимо періодичний дріб:

24/9 = 2 + 6/9

Тепер поділимо 6 на 9:

6 ÷ 9 = 2/3

Тепер ми маємо:

24/9 = 2 + 2/3

Залишок 2/3 можна виразити як періодичний дріб, де число 2 повторюється нескінчену кількість разів:

2/3 = 0.222...

Отже, частка 24/9 у вигляді нескінченного періодичного дробу - це 2.222... (де 2 повторюється нескінчену кількість разів).