1) X (a²-b²) - y (b²-a²) 2) 2a (3x-1)-5b(1-3x)


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

Ответ:

Давайте розв'яжемо ці вирази:

X (a²-b²) - y (b²-a²)

Перепишемо кожний доданок за правилом різниці квадратів: a² - b² = (a + b) * (a - b). Тоді ми отримаємо:

X * (a + b) * (a - b) - y * (b + a) * (b - a)

Після розкриття дужок отримаємо:

X * (a² - b²) - y * (b² - a²)

Але, оскільки у нас вирази a² - b² та b² - a², вони скасовують один одного:

X * (a² - b²) - y * (b² - a²) = 0

2a (3x-1)-5b(1-3x)

Розкриємо дужки:

6ax - 2a - 5b + 15bx

Об'єднаємо подібні доданки:

(6a + 15b)x - 2a - 5b

Таким чином, ми отримали:

X (a²-b²) - y (b²-a²) = 0

2a (3x-1)-5b(1-3x) = (6a + 15b)x - 2a - 5b

Пошаговое объяснение: