*Сума трьох чисел становить 7175. Сума першого та другого чисел дорівнює 5806, а сума другого та

третього чисел становить 5919. Знайдіть ці числа. У відповідь запишіть лише найбільше з цих чисел. *​

Ответы на вопрос

Отвечает Баранова Юля.

Ответ:

1369,4550,1256.

Пошаговое объяснение:

7175-5806=1369.

5919-1369=4550.

7175-5919=1256.

1369+4550+1256=7175.

Отвечает Шевяков Сергей.

Ответ:

4550

Пошаговое объяснение:

На фото