.Відстань від Ужгорода до Черкас 940 км,а від Черкас до Дніпра у4 рази менше.Яка відстань від

Ужгорода до Дніпра?​

Ответы на вопрос

Отвечает Костырин Андрей.

Ответ:

У-Ч=940км

Ч-Д=?, в 4 р. меньше

У-Д=?

940÷4=235км=Ч-Д

940+235=1175км.= У-Д

ответ: от Ужгорода до Днепра 1175 км.

Отвечает Гай Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение: