Василько розклав зібрані сливи порівну в 15 ящиків, а потім переклав їх, теж порівну, в 24 пакети.

Скільки слив було в Василька, якщо відомо, що їх в нього було більше за 100 і менше від 130? СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дусенов Диас.

Ответ:

120 слив

Пошаговое объяснение:

Найдем наименьшее общее кратное чисел:

15 = 3 * 5

24 = 2 * 2 * 2 * 3

НОК (15; 24) = 2 * 2 * 2 * 3 * 5 = 120

120 слив было у Василька.

120 : 15 = 8 (слив) - было в каждом из 15 ящиков

120 : 24 = 5 (слив) - было в каждом из 24 пакетов