Помогите решить задачу:Івасик розклав зібрані яблука порівну у 12,а потім переклав їх,теж порівну

,у 16 пакетів.Скільки яблук було в Івасика ,якщо відомо,що їх в нього було більше за 80 і менше від 110?

Ответы на вопрос

Отвечает Pinto Tomyy.
НАдо найти число меньше 110 и больше 80, чтобы делилось на 12 и на 16.
НОК(12;16) = 3*4*4 = 48
48*2 = 96
Ответ: Було 96 яблук