2х-2у+4z-5=0 и а=-2 сответственно б=2/3составление уравнения плоскостей ,разделенных осями Ох и Оу

в сечениях.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахансериева Мерей.

Ответ:

Для побудови плоскостей, що розділяються осями Oх і Oу в сеченнях, ми можемо використовувати умови у рівнянні плоскості.

Оскільки одна з плоскостей проходить через точку (а, 0, 0), де a = -2, а інша плоскість проходить через точку (0, b, 0), де b = 2/3, то можемо записати рівняння обох плоскостей:

Перша плоскість:

2x - 2y + 4z - 5 = 0

Друга плоскість:

x - (2/3)y + 4z - 5 = 0

Отже, ці дві плоскості розділяються осями Oх і Oу в сеченнях.