Получено из суммы 2734+8765*2765 разделённой на 9 найдите остаток


Ответы на вопрос

Отвечает Жеткергенова Альбина.

Ответ:

Для знаходження остатку від ділення суми 2734 + 8765 * 2765 на 9, спочатку обчислимо значення виразу, а потім застосуємо операцію знаходження остатку.

2734 + 8765 * 2765 = 2734 + 24174625 = 24177359

Тепер застосуємо операцію знаходження остатку:

24177359 % 9 = 5

Отже, остаток від ділення суми 2734 + 8765 * 2765 на 9 дорівнює 5.

Пошаговое объяснение:

Сори я только на укр такое пишу