3/10-2/15×3/5 поможіть срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Клинский Владислав.

Ответ:

11/50

Пошаговое объяснение:

1. Виконуємо множення:

$2/15 \times 3/5 = 6/75 = 2/25$

2. Виконуємо віднімання:

 $3/10 - 2/25$

Щоб виконати віднімання, нам потрібно привести дроби до спільного знаменника. Найменший спільний знаменник для 10 та 25 - це 50$3/10 = 15/50$

$2/25 = 4/50$
Тепер ми можемо виконати віднімання:

$15/50 - 4/50 = 11/50$