Знайдіть найменше двоцифрове число х, при якому значення виразу 96-х ділиться націло на 5


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ: 16

Пошаговое объяснение: Щоб знайти найменше двоцифрове число х, при якому значення виразу 96-х ділиться націло на 5, ми можемо перебрати двоцифрові числа, починаючи з найменшого.

96 - 10 = 86 (не ділиться на 5)

96 - 11 = 85 (не ділиться на 5)

96 - 12 = 84 (не ділиться на 5)

96 - 13 = 83 (не ділиться на 5)

96 - 14 = 82 (не ділиться на 5)

96 - 15 = 81 (не ділиться на 5)

96 - 16 = 80 (ділиться на 5)

Таким чином, найменше двоцифрове число х, при якому значення виразу 96-х ділиться націло на 5, є 16.