Розложи число 260 на простые множители и запиши ответ, используя понимание степени. Пошагово

объясните Даю 35 баллов

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Щоб розкласти число 260 на прості множники, спочатку розглянемо найменший простий множник, на який можна поділити це число.

1. Перевіримо дільність на 2:

260 ділиться на 2, оскільки воно парне число.

260 / 2 = 130.

2. Тепер перевіримо дільність на 2 знову:

130 також ділиться на 2.

130 / 2 = 65.

3. Перевіримо дільність на 5:

65 не ділиться на 5, але можна поділити його на 13 (13 - це просте число).

65 / 13 = 5.

Отже, розклад числа 260 на прості множники виглядає так:

\[ 260 = 2^2 \times 5 \times 13. \]

У цьому розкладі число 2 підняте до ступеня 2, що показує, що 2 входить у число 260 двічі. Множник 5 входить у число 260 один раз, і множник 13 також входить у число 260 один раз.