Знайти число 50% якого дорівнює 60​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельцов Никита.

Для знаходження числа, 50% якого дорівнює 60, вам потрібно поділити 60 на 50% або 0,5: 60 / 0,5 = 120 Отже, число, 50% якого дорівнює 60, дорівнює 120. Щоб перетворити 6% в десятковий дріб, просто поділіть його на 100, оскільки 1% дорівнює 0,01: 6% = 6 / 100 = 0,06 Отже, 6% у вигляді десяткового дробу дорівнює 0,06.

Отвечает Киевский Камран.

Ответ:

50℅=1/2 від100℅ тобто:

60*2=120

Відповідь:число120.