СРОЧНО!!!!! з початку проходження комп'ютерної гри Марина заробила 230 балів і витратила 500 що

означає вираз 230 - 500

Ответы на вопрос

Отвечает Бронников Данил.
Це віднімання раціональних чисел.

230-500 = 230+(-500) = -270