Оксана вирішила відкладати 15% від кожної стипендії на відпочинок. Скільки коштів назбирає Оксана

за рік, якщо її щомісячна стипендія становить 3500 грн?

Ответы на вопрос

Отвечает Сергун Денис.

Ответ:

3500- 15% =

15%= 525 ( грн)

525• 12 = 6300( грн)

Пошаговое объяснение:

не знаю, як пояснити, вибачте, що без дано та пояснення, я не знаю, як