не винаючи обчислення, порівняйте: а) різницю чисел -443 і -114 та їх суму, б) суму чисел 213 і -84

та суму чисел -61 і -54

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнеченко Виталя.

Ответ:

Давайте порівняємо ці операції:

а) Різниця між числами -443 і -114:

-443 - (-114) = -443 + 114 = -329

Тепер знайдемо суму цих чисел:

-443 + (-114) = -443 - 114 = -557

б) сума чисел 213 і -84:

213 + (-84) = 213 - 84 = 129

Сума чисел -61 і -54:

-61 + (-54) = -61 - 54 = -115

Отже, результати операцій будуть такими:

а) Різниця між -443 і -114: -329

Сума -443 і -114: -557

б) Сума 213 і -84: 129

Сума -61 і -54: -115

Пошаговое объяснение: