До суми чисел 45 і 20 додати їхній добутoк.​ памагите паже


Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Иван.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900+

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900+65

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900+65=

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900+65=965.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900+65=965.900+65=965.

Звісно, я допоможу. Щоб вирішити це завдання, спочатку треба знайти добуток чисел 45 і 20:45×20=900.45×20=900.Далі додаємо суму чисел 45 і 20:45+20=65.45+20=65.Нарешті, додаємо цей результат до добутку:900+65=965.900+65=965.Отже, відповідь - 965.