Задача до літнього табору на вокзалі зібралися діти . Хлопчиків серед них 47 решта дівчатк. Усі

діти. Розмістилися у трьох автобусах по 30 осіб у кожному. На скільки більше до літнього табору поїхало хлопчиків ніж дівсаток

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллина Камиля.

Відповідь: якщо допоміг чекаю сердечко і корону)

Покрокове пояснення:

В трьох автобусах по 30 осіб у кожному їх поїхало 3 * 30 = 90 дітей. За даними задачі в групі є 47 хлопчиків і решта, тобто 90 - 47 = 43 дівчатка.

Різниця між кількістю хлопчиків і кількістю дівчаток, які поїхали до літнього табору, становить 47 - 43 = 4. Таким чином, на 4 хлопчики більше поїхало до табору, ніж дівчатка.