Замість зірочки у записі 3*1* підставте такі цифри, щоб отримане число ділилося націло на 30​


Ответы на вопрос

Отвечает Трунтаева Дарья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3000 делится на 30

след число 3030, 3060, 3090, 3120, 3150, 3180, 3210

ОТВЕТ 3210, вместо * ставим 2 и 0

Отвечает Пугач Герда.

Відповідь:

Число ділиться на  3 тоді , коли сума його цифр ділиться на 3.

З таблиці множення ,на 3 діляться 9; 12; 15; 18; 21; 24; 27,

А цифри можуть бути від 0 до 9

1) 35*12

знайдемо суму відомих цифр

3+5+1+2= 11

Знайдемо наші цифри :

12-11= 1

15-11=4

18-11=7

Числа будуть: 35112 ; 35412; 35712

2) 72*331

Сума відомих цифр:

7+2+3+3+1= 16

знайдемо наші цифри :

18-16=2

21- 16=5

24-16=8

Числа будуть : 722331; 725331; 728331

3) 4*07

Сума відомих цифр

4+0+7= 11

знайдемо наші цифри :

12-11 =1

15-11 = 4

18-11 =7

Числа будуть : 4107; 4407 ; 4707

Покрокове пояснення: