Обчисліть площу прямокутника, довжина, якого на 30% більша, а ширина на 10%ь від сторони квадрата.

Периметр якого дорівнює 32см².​

Ответы на вопрос

Отвечает Крехняк Юлія.

Відповідь:    74,88 см².  

Покрокове пояснення:

   Нехай сторона квадрата  а , тоді маємо  Р = 4а  . За умовою

   Р = 32 см , тому   4а = 32 ;

                                   а = 32 : 4 ;

                                   а = 8 см .

    Довжина прямокутника  х = а +  0,3а = 1,3а = 1,3 * 8 = 10,4 ( см ) ;

    ширина прямокутника у = а - 0,1а = 0,9а = 0,9 * 8 = 7,2 ( см ).

    Площа прямокутника  S пр = х * у = 10,4 * 7,2 = 74,88 ( см² ) .

В  -  дь :   74,88 см².  

Отвечает Базаркина Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а = P/4 = 32/4 = 8 см  сторона квадрата

8 * 30% : 100% = 2,4 см на стільки більша довжина прямокутника

а = 8 + 2,4 = 10,4 см довжина

8 * 10% : 100% = 0,8 см на стільки більша ширина прямокутника

b = 8 + 0,8 = 8,8 см ширина

S = ab = 10,4 * 8,8 = 91,52см² площа прямокутника