Під час сушіння картопля втрачає 85% своєї маси. Скільки сухої картоплі отримаємо з 350 кг свiжоï?​


Ответы на вопрос

Отвечает Игумнов Максим.

Ответ:

1) 350:100=3,5 (1%)

2) 3,5Х85=297,5(кг мы втрачаємо)

3) 350-297,5=52,5(кг сухої картоплі)

Отвечает Ибрагимова Мария.

Відповідь: 52,5 кг

Покрокове пояснення: